Bill Kaulitz's Greek Forum Vol.2®
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Bill Kaulitz's Greek Forum Vol.2®

Welcome Bill Kaulitz fanatics!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!

Πήγαινε κάτω 
+3
Billoulini
mάrκι
princess mariloz
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
princess mariloz
Admin
princess mariloz


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 31
Τόπος : ***Ramia Paradise***
Hobbies : pao-music-boys-friends...
Χιούμορ : XxXxixixixaxaxaxixixiXxX
Registration date : 21/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 23, 2008 11:04 pm

guys edw i sinenteuxi tis palio&*%$$&$#&&* na min tin xaraktirisw kalitera.....kai peite mou oloi ti gnwmi sas..gia osous tin exoun i oxi diavasei....

Λοιπον, δεν μπορουσα να αντισταθω. Ηθελα οπωσδηποτε να δημοσιευσω αυτό το αποσπασμα από μια συνεντευξη. Προκειται για μια συνεντευξη της Ann-Katrin (της γνωστης ‘τσουλας’ στον κοσμο των Tokio Hotel fans) οπου περιγραφει τη γνωριμια της με τον Tom Kaulitz και το τι ακριβως εγινε εκεινη τη νυχτα…
Σας προειδοποιω, δεν κοβω τιποτα από τη συνεντευξη (για αυτό και είναι αρκετα ‘περιγραφικη’ ας πουμε…).
Σας την παραδιδω μεταφρασμενη κατά λεξη.
Hey Tom-fans χαπακωθειτε!!!



“Λοιπον Ann-Katrin, θα θελαμε πολύ να μαθουμε τι εγινε εκεινο το βραδυ που βλεπουμε τοσες φωτογραφιες σου αγκαλια με τον Tom Kaulitz.”

“Ω, ο Tom δεν ηταν το αγορι των ονειρων μου. Παντα ηθελα καποιον τοσο sexy σαν αυτόν αλλα όχι… Πραγματικα, το αγορι των ονειρων μου είναι ο Georg Listing. Γι’αυτό και όταν μπηκαμε με τη φιλη μου μεσα στο μπαρ και τον ειδα εμεινα κυριολεκτικα. Αλλα, ο Georg αν και εδειξε να με προσεχει δεν εκανε τιποτα παραπανω. Ετσι λοιπον, αφου ο Tom εδειξε μεγαλο ενδιαφερον, αποφασισα να ανταποδωσω για να διασκεδασω και για να εχω μια καποια πιθανοτητα να ζηλεψει ο Georg.”

“Δηλαδη ολο το σκηνικο με τον Tom εγινε για τα ματια του Georg? Και, πετυχε? Τι ακριβως συνεβη?”

“Αν πετυχε? Όχι, όχι, δεν πετυχε… Ο Georg δεν εδειξε να ενοχλειται καθολου. Ετσι παραιτηθηκα αλλα χωρις να παψω να τον κοιταζω και να τον σκεφτομαι. Εδωσα ολη μου την προσοχη στο sexy αγορι που με φλερταρε μανιωδως. Τον Tommy! Και γιατι όχι? Αφου δε με χαλαγε καθολου! Ωραιος, διασημος, πλουσιος! Αρχικα τον κοιταξα και του χαμογελασα για να δει ότι το πραγμα εχει μελλον. Με τραβηξε τοτε κοντα του και με αγκαλιασε κατεβαζοντας τα χερια του στη μεση μου και μετα ακομα πιο χαμηλα.
‘Γεια σου ομορφη!’ μου ειπε ψιθυριστά στο αφτί… Η καρδια μου σταματησε! Αρχικα τον ηθελα για την πλακα αλλα ξαφνικα συνειδητοποιησα το ότι εκεινος σοβαρολογουσε και με κραταγε και εγω ελιωνα στην αγκαλια του! Τοτε με ρωτησε αν θελω να χορεψω και φυσικα συμφωνησα! Χορεψαμε παρα πολύ ωρα αγκαλιασμενοι, κολλημενοι ο ένας πανω στον αλλον. Ασυναισθητα, χαμογελουσα διαρκως! Ειμαι οντως τοσο τυχερη! Αλλα δεν αρκει η τυχη! Αν δεν εισαι και ομορφη…”

“Αυτό να λεγεται! Και λοιπον, τι εγινε μετα? Χορεψατε αλλα στις φωτογραφιες ειδαμε να ανταλασσετε και ένα φιλι.”

“Ναι, προς το τελος, λιγο πριν φυγουμε από το μπαρ, καθως χορευαμε προσωπο με προσωπο, ηρθαμε πραγματικα πολύ κοντα. Τοτε δεν ξερω πως μου ‘ρθε αλλα εστρεψα το προσωπο του Tom στο δικο μου και τον φιλησα!!!”

“Α, εσυ τον φιλησες πρωτη ε?”

“Ναι, και φυσικα ανταπεδωσε! Αλλα αυτό το φιλι δεν ηταν τιποτα μπροστα σε αυτά που ακολουθησαν αργοτερα!”

“Τι ακολουθησε δηλαδη Ann?”

“Λοιπον, ο Tom μου ειπε πως επρεπε να επιστρεψουν και πριν προλαβω να πω οτιδηποτε, με ρωτησε μπροστα στους αλλους αν ηθελα να παω μαζι του στο ξενοδοχειο. Εγω εκπληκτη ανοιξα το στομα μου για να απαντησω ναι φυσικα αλλα τοτε ο αδερφος του ο Bill μπηκε στη μεση!”

“Ο Bill? Και τι ειπε?”

“Ειπε πως δεν ηταν καθολου καλη ιδεα να με καλεσει ο Tom στο ξενοδοχειο. Ο,τι δεν είναι σωστο να με παρουν μαζι τους επειδη το θελει αυτος! Όμως τοτε ο Tommy του ειπε να ηρεμησει και πως αν δεν του αρεσει, τοτε να μην καλεσει αυτος καμια ποτέ. Και πως δε χρειαζεται να αντιδρα ετσι. Και τοτε, με επιασε από το χερι και πηγαμε στο ξενοδοχειο μονοι μας με τα ποδια. Ευτυχως δεν ηταν μακρια.”

“Ώστε είναι αληθεια λοιπον ε? Πηγες μαζι του στο ξενοδοχειο!”

“Χα, ναι! Και περασα υπεροχα! Πηγαμε αμεσως στο δωματιο του οπου μου προσφερε άλλο ένα ποτο.”

“Ποτο? Που το βρηκε?”

“Ειχε ένα μπουκαλι βοτκα. Τελος παντων, το δωματιο ηταν ανω κατω, ρουχα πεταμενα, μια κιθαρα σε μια ακρη εξω από τη θηκη, μια πετσετα στο πατωμα. Επιπλεον το δωματιο ειχε μια υπεροχη μυρωδια από διαφορα σαπουνια. Πρεπει να ειχα κανει μπανιο νωριτερα. Του ζητησα να παω λιγο στην τουαλετα. Μπαινοντας μεσα εκλεισα την πορτα και ακουμπησα πανω της. Δεν μπορουσα να πιστεψω ολο αυτό που συνέβαινε! Κοιταχτηκα στον καθρεφτη χαμογελωντας και μετα παρατηρησα ότι το πατωμα ηταν γεματο νερα! Σιγουρα ειχε κανει μπανιο!(γελια).

“Δεν είναι κακο αυτό! Αλλα για πες μας, τι εγινε μεταξυ σας αφοτου βγηκες από την τουαλετα?”

“Λοιπον, όπως μου ειπε, μου ειχε ετοιμασει το ποτο μου. Το ηπια αρκετα γρηγορα και τοτε με πλησιασε και περασε ξανα τα χερια του γυρω μου. Μπορουσα να μυρισω το αρωμα του, να ακουσω την ανασα του… Χαμηλωσα το κεφαλι και ακουμπησα για λιγο στο στηθος του. Μειναμε ετσι αρκετη ωρα. Όταν τον ξανακοιταξα δεν αντεξα και τον φιλησα ξανα! Μονο που τωρα ανταπεδωσε πολύ καλυτερα! Αρχισε να με φιλαει πιο παθιασμενα και γρηγορα και να κατεβαινει και στο λαιμο μου. Προτου το καταλαβουμε, βρεθηκαμε παραπατωντας στο κρεβατι οπου και τον ξαπλωσα αποτομα!(γελια). Ειλικρινα δεν ξερω τι με επιασε! Τον ξαπλωσα και ανεβηκα από πανω του συνεχιζοντας να τον φιλαω και βγαζοντας του τη μπλουζα!

“Τυχερη κοπελα!!! Μετα?”

“Μετα εμεινα να κοιταζω το σωμα του! Ηταν υπεροχο! Όμως, καθως ειχαμε σταματησει την ολη φαση, μου περασε από το μυαλο ο Georg. Ο Georg ειχε δειξει μεγαλο ενδιαφερον για τη φιλη μου την οποια και ξεχασα παντελως με οσα εγιναν τις τελευταιες στιγμες στο μπαρ! Μου ηρθε αυτοματα η εικονα του μαζι της… Σκεφτηκα πως ισως ηταν μαζι εκεινη τη στιγμη και ενιωσα απαισια… Όμως, ο Tom δε με αφησε ετσι. Ανακαθησε και με φιλησε ξανα αυτή τη φορα βγαζοντας μου ταυτοχρονα την μπλουζα!!!!! Δεν τον αφησα ομως να βγαλει κατι αλλο απο πανω.”

“Καλα, τωρα σοβαρολογεις? Και αυτος τι εκανε?”

“Τιποτα! Τι να κανει δηλαδη? Ειπε απλα ένα ‘ενταξει, ο,τι θελει η κυρια’ και συνεχισε βγαζοντας μου το jean!(γελια). Σοβαρα τωρα, αυτό εγινε. Και ταυτοχρονα του ξεκουμπωσα τη ζωνη και το δικο του jean!”

“Τι πραγμα????????”

“Ε, αυτό εγινε… Εγω τρελαθηκα εκεινη τη στιγμη. Βεβαια, τον απομακρυνα λιγο αμεσως μετα. Ενιωσα περιεργα. Τοτε με ρωτησε αν είναι όλα ok και αφου το σκεφτηκα λιγο, ειπα μεσα μου ‘ελα ρε συ, τι πειραζει? Εχει τα 3 υπερ για έναν αντρα! Ωραιος, διασημος, πλουσιος!’ και ετσι τον αφησα να συνεχισει.”

“Να συνεχισει να κανει τι???”

“Αυτό που μου εκανε!!! Τελος παντων, τι με βαζεις και εσυ να σου περιγραφω τωρα? (γελια).
Θα στα πω όμως για να μαθει ο κοσμος την αληθεια!
Λοιπον, υστερα από λιγο, και αφου ειχα λιωσει κυριολεκτικα, βγαλαμε και τα υπολοιπα ρουχα...”

“ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!”

“Χαχα, ναι! Ε, μετα με ξαπλωσε πισω και ανεβηκε από πανω μου την ιδια στιγμη που εκανε και κατι άλλο…”

“Αααα, νομιζω ησουν σαφεστατη για το τι ακριβως εκανε…”

“Αχ, ναι! Και τωρα που το θυμαμαι είναι σαν να το ξανανιωθω!” (γελια).

“Λοιπον?”

“Λοιπον… είναι καταπληκτικος! Το ενιωσε ότι ηταν η πρωτη μου φορα και φροντισε να είναι αργος και τρυφερος! Αργοτερα βεβαια, επιταχυνε το ρυθμο… και μου αρεσε τοσο μα τοσο πολύ!!!!!!!! Στο τελος επεσε εξαντλημενος διπλα μου. Αποκοιμηθηκε αμεσως και λιγα λεπτα αργοτερα αποκοιμηθηκα και εγω.”

“Ουαου Ann, αυτά που μας περιεγραψες είναι καταπληκτικα!”

“Είναι απλως η αληθεια! Το άλλο πρωι ξυπνησα στην αγκαλια του. Αυτος κοιμοταν ακομη βαθια… Δεν μπορουσα να μην τον κοιταζω χαμογελωντας! Και ξεχασα και τον Georg και τη φιλη μου και τα παντα!”

“Λογικο! Και δε μου λες? Τελικα εγινε τιποτα αναμεσα στο Georg και τη φιλη σου?”

“Α, δεν ξερω!!! Να ρωτησειςτην ιδια! Εγω δε λεω τιποτα άλλο!”

“Χα, ενταξει λοιπον Ann! Χαρηκα παρα πολύ και σε ευχαριστω που τα ειπαμε!”

“Μα, τι λες τωρα? Ο κοσμος επρεπε επιτελους να μαθει! Εγω σ’ευχαριστω για τη δυνατοτητα που μου εδωσες να τα εξομολογηθω όλα!”



oxi...peite mou...pisteuete oti einai alitheia?kai ta simperasmata dika sas...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/maryzthg13
mάrκι
Admin
mάrκι


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 110
Hobbies : guitariii--TH--Linkin Park--msn--pc--music--tom+daxtila-voltec
Χιούμορ : της ώρας.λολ.
Registration date : 21/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 24, 2008 2:16 pm

mary m akou.
olo to skhniko einai pseutiko.auto egine apla gia na prow8h8ei h ann-katrin ws modelo.dn to exei kanei pote me tn tommy.oi photos htn sthmenes.
elpizw na se voh8hsa =)
kuss 3aderfoula Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/markellaLuvsTokioHot
princess mariloz
Admin
princess mariloz


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 31
Τόπος : ***Ramia Paradise***
Hobbies : pao-music-boys-friends...
Χιούμορ : XxXxixixixaxaxaxixixiXxX
Registration date : 21/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 24, 2008 3:24 pm

yeah....ta exw akousei auta...les na einai alitheia?makari na min exei paei me to manaraki mou...i tsoula....danke xaderfoula....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/maryzthg13
Billoulini
Admin
Billoulini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ηλικία : 29
Τόπος : his hug :D
Hobbies : ligo apo ola:P
Χιούμορ : mυ λεnε πωc εxω τωrα αn ιnε αλι9ια dn 3εrω:P
Registration date : 19/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 24, 2008 5:48 pm

Lo0o0oL hmmm ti ginete edw...???Ahhh pali ayto to...tsokaro??!!Siga tn prosopikotita...Mary darlin' min anisixeis...m to eixan p k emena...oti ola ayta htan stimena k egine olo to skiniko gia na proo8i8ei ws montelo...p akomi dn to exei kataferei dld Razz
Hmmm...Opote dn nomizw...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://billkaulitz.catsboard.com
princess mariloz
Admin
princess mariloz


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 31
Τόπος : ***Ramia Paradise***
Hobbies : pao-music-boys-friends...
Χιούμορ : XxXxixixixaxaxaxixixiXxX
Registration date : 21/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 24, 2008 6:32 pm

Billoulini έγραψε:
Lo0o0oL hmmm ti ginete edw...???Ahhh pali ayto to...tsokaro??!!Siga tn prosopikotita...Mary darlin' min anisixeis...m to eixan p k emena...oti ola ayta htan stimena k egine olo to skiniko gia na proo8i8ei ws montelo...p akomi dn to exei kataferei dld Razz
Hmmm...Opote dn nomizw...

etsi opws ta les....TSOKARO!!!!!ante na min arxisw na lew ki alla...tin palio....beap beap beap beap beap beap beap beap beap beap!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/maryzthg13
!Bill! I love you!4ever!
Schrei Kid
Schrei Kid
!Bill! I love you!4ever!


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ηλικία : 29
Τόπος : Παντού και πουθενά..Με τα διδυμάκια αγκαλιά!!!
Hobbies : Tokio Hotel.... Bill Kaulitz.....
Χιούμορ : Αυθόρμητο....και μερικές φορές black..
Registration date : 22/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 25, 2008 2:56 pm

Kapoy diabasa pws i Ann(poytanitsa).. To ekane gia na prowthithei..kai ts eipan kapoioi dimosiografoi pws an bgalei tn tommy mas fwtos tha tn plirwsoyn kala..Kai ayth to ekane... Kai telika..ola e3elixthikan me mia minisi apo tn meria tou Tom.... Kati tetoia diabasa..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
princess mariloz
Admin
princess mariloz


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 31
Τόπος : ***Ramia Paradise***
Hobbies : pao-music-boys-friends...
Χιούμορ : XxXxixixixaxaxaxixixiXxX
Registration date : 21/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 25, 2008 11:27 pm

!Bill! I love you!4ever! έγραψε:
Kapoy diabasa pws i Ann(poytanitsa).. To ekane gia na prowthithei..kai ts eipan kapoioi dimosiografoi pws an bgalei tn tommy mas fwtos tha tn plirwsoyn kala..Kai ayth to ekane... Kai telika..ola e3elixthikan me mia minisi apo tn meria tou Tom.... Kati tetoia diabasa..

minisi?wow.....etsi tommy mou trixteis ligo ta dontia palio poutanaki pou mou thes kai ton tom...tromara sou....trava ekei stin antistoixi germaniki siggrou kai vres kana ligouri na kaneis ti douleia sou kai ase ton tom isixo...tsouliiiiiiiiiiiiiiiiiii................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/maryzthg13
*Billy*
Billy Junior
Billy Junior
*Billy*


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 31
Τόπος : Tokio Hotel City!
Hobbies : tokio,pc,music kai voltes!
Χιούμορ : arketo!
Registration date : 21/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2008 8:05 pm

***mary-tommy*** έγραψε:
!Bill! I love you!4ever! έγραψε:
Kapoy diabasa pws i Ann(poytanitsa).. To ekane gia na prowthithei..kai ts eipan kapoioi dimosiografoi pws an bgalei tn tommy mas fwtos tha tn plirwsoyn kala..Kai ayth to ekane... Kai telika..ola e3elixthikan me mia minisi apo tn meria tou Tom.... Kati tetoia diabasa..

minisi?wow.....etsi tommy mou trixteis ligo ta dontia palio poutanaki pou mou thes kai ton tom...tromara sou....trava ekei stin antistoixi germaniki siggrou kai vres kana ligouri na kaneis ti douleia sou kai ase ton tom isixo...tsouliiiiiiiiiiiiiiiiiii................

Etsi etsi pesta na giasei to stoma sou!!!!! Twisted Evil Oust!Makria! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elena_tokio_hotel
Admin
elena_tokio_hotel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ηλικία : 29
Τόπος : agkalitsa me to teddy tou t0m!L0l
Χιούμορ : Ths wrassss...
Registration date : 21/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 05, 2008 7:44 pm

H MARKELLA EIPE OTI UPARXOUN FAKE PHOTOS!EXW DN EXW PAREI MYRODIA GIA FAKE PHOTOS!OPOIA MPOREI AS VALEI LINK EDW!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!Bill! I love you!4ever!
Schrei Kid
Schrei Kid
!Bill! I love you!4ever!


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ηλικία : 29
Τόπος : Παντού και πουθενά..Με τα διδυμάκια αγκαλιά!!!
Hobbies : Tokio Hotel.... Bill Kaulitz.....
Χιούμορ : Αυθόρμητο....και μερικές φορές black..
Registration date : 22/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΔευ Απρ 28, 2008 11:24 pm

nOMIZW pws oi fwto fwto pou kikloforoun...den einai fake...apla... bghkan...epeidh h poutana..thele na parei ta leftakia ths....Kaio Tom...afou den to i3ere...den ekane tpt...allwste...prepei na eixe piei kai ligoulaki.... an katalabate....... Grapste mou..!!!!!!!!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chris
Billy Junior
Billy Junior
Chris


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ηλικία : 30
Τόπος : Giati,th m psaksete??
Hobbies : Tokio Hotel
Χιούμορ : Pios kseri??
Registration date : 27/06/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΠαρ Ιουν 27, 2008 10:34 am

Vre guys,t n po?? Dn xero....Isos ine alithia,isos oxi.......
Omos i kopela.........n mn tn xaraktisriso kalitera!!!!!!!!!!!!!
Emena,oti k n lei,dn m pithi oti itan i proti ts fora tetia pu ine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K mu tn spai afadasta,giati mono tin fimi tu skeftike!!!!!!!!!!!!!! Oreos,diasimos,plusios!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akus eki!!!!!!!!!!!!!!!! Ti ton vrike ton Tommy???? Kanena pexnidaki????
Po,milame etsi k tn ixa brosta m!!!!!!.......Bx,tn ilithia!!!!!!!!!!!!!!!!............xD Mad Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
princess mariloz
Admin
princess mariloz


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 31
Τόπος : ***Ramia Paradise***
Hobbies : pao-music-boys-friends...
Χιούμορ : XxXxixixixaxaxaxixixiXxX
Registration date : 21/03/2008

i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!   i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!! Icon_minitimeΠαρ Ιουν 27, 2008 2:21 pm

Chris έγραψε:
Vre guys,t n po?? Dn xero....Isos ine alithia,isos oxi.......
Omos i kopela.........n mn tn xaraktisriso kalitera!!!!!!!!!!!!!
Emena,oti k n lei,dn m pithi oti itan i proti ts fora tetia pu ine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K mu tn spai afadasta,giati mono tin fimi tu skeftike!!!!!!!!!!!!!! Oreos,diasimos,plusios!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akus eki!!!!!!!!!!!!!!!! Ti ton vrike ton Tommy???? Kanena pexnidaki????
Po,milame etsi k tn ixa brosta m!!!!!!.......Bx,tn ilithia!!!!!!!!!!!!!!!!............xD Mad Twisted Evil

simfwnw apolitws mazi sou.. wiiiiii
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/maryzthg13
 
i pio misiti kopela ston tokio-kosmo mas!(ann-tsoulo-kathrin...)!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» giati pisteyete pws oi Tokio Hotel dn erxontai ston Ellada??
» Tokio Hotel Discography
» Tokio Hotel in my School! ~~~ WOW~~~
» LPN...EDW 8A LEME GT MAS ARESOUN OI TOKIO
» Hallo Tokio-fans!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bill Kaulitz's Greek Forum Vol.2® :: ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ :: ΦΗΜΕΣ-
Μετάβαση σε: