Bill Kaulitz's Greek Forum Vol.2®
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Bill Kaulitz's Greek Forum Vol.2®

Welcome Bill Kaulitz fanatics!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Tom & Bill Kaulitz: "Θέλουμε να πεθάνουμε μαζί!"

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
*Bill's Underpants*
Billy Junior
Billy Junior
*Bill's Underpants*


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 30
Τόπος : a8iNa, NiKaIa
Hobbies : pC, mSn, Hi5, VoLtEc, mOyCiKoYlA, gEMaNiKa kAi oTi eXeI CxEcI Me TH
Χιούμορ : bLaCk
Registration date : 26/06/2008

Tom & Bill Kaulitz: "Θέλουμε να πεθάνουμε μαζί!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Tom & Bill Kaulitz: "Θέλουμε να πεθάνουμε μαζί!"   Tom & Bill Kaulitz: "Θέλουμε να πεθάνουμε μαζί!" Icon_minitimeΠεμ Ιουν 26, 2008 10:21 pm

BRAVO: Tί είναι τόσο ιδιαίτερο στ σχέση σας??
Τοm: Είμαστε τόσο διαφορετικοί και παράλληλα τόσο ίδιοι. Δεν μοιάζουμε για δίδυμα. Αλλά έχουμε την ίδια ψυχή. Όταν κοιτάω τον Bill ξέρω αμέσως τι σκέφτεται. Το νοιώθω όταν έχει ένα πρόβλημα Ακόμα και αν δεν συμβαίνει σε εμένα.
Bill: Δεν υπάρχει σε κανέναν άλλον μια τέτοια σχέση όπως σε εμάς τους δύο.

ΒRAVO: Φαίνεται να είστε τόσο διαφορετικοί και παράλληλα τόσο ίδιοι. Σκέφτεστε και αισθάνεστε τα ίδια?
Βill:
Από χαρακτήρα είμαστε και οι δύο δύστροποι και ξεροκέφαλοι.
Τοm: Είμαστε και άτομα που επιδιώκουν έναν στόχο. Όταν μας κάτσει κάτι στο κεφάλι, κάνουμε τα πάντα για να το πετύχουμε.
Βill: Εκτός από αυτό σιχαινόμαστε και οι δύο το μπρόκολο και μας αρέσει η pizza.Το σημαντικότερο για μένα όμως είναι το ότι μπορούμε να γελάμε μαζί. Γι' αυτό χρειάζεται μόνο να κοιταχτούμε….

ΒRAVO: Και ποια διαφορά στο χαρακτήρα σας υπάρχει?
Τοm: Εγώ είμαι φυσικά πιο cool και πιο χαλαρός. Σκέφτομαι περισσότερο όταν θέλω να πάρω αποφάσεις. Ο Bill κάνει τα πάντα επιπόλαια χωρίς να σκέφτεται.

ΒRAVO: Κάνετε κάτι ο ένας χωρίς τον άλλον?
Βill: Πηγαίνουμε στην τουαλέτα, κάνουμε μπάνιο, ντους (γελάει). Δεν υπάρχει σχεδόν τίποτα που να μην κάνουμε μαζί.

ΒRAVO: Λείψατε ο ένας στον άλλον όταν κάποτε χωριστήκατε?
Τοm: Ναι πολύ! Όταν ήμασταν 6 χρονών πήγαμε διακοπές. Πολύ φριχτές με σκηνές και έτσι. Ο Βill είχε υψοφοβία και γύρισε σπίτι.
Βill:...αυτό δεν αληθεύει! Έγινε το αντίθετο. Η μητέρα μας έπρεπε να πάρει τον τομ. Έτσι έμεινα ακόμα μια εβδομάδα χωρίς αυτόν.
Τοm: Αχ, βλακείες! Γενικώς χωριστήκαμε και λείψαμε ο ένας στον άλλον υπερβολικά. Χαρήκαμε τόσο πολύ όταν ξαναβρεθήκαμε!

BRAVO: Υπάρχουν συναγωνισμοί μεταξύ σας?
Τοm: Όχι πια. Σαν παιδιά ίσως. Εγώ μπορούσα πρώτος να κάνω ποδήλατο και να κολυμπάω.
Βill: Οh man, γι' αυτό περηφανεύεται μέχρι και σήμερα !
Τοm: Ο Βill δεν μπορεί να τα κάνει ακόμα και σήμερα. Ήταν επίσης παλιότερα ζηλιάρης επειδή είχα περισσότερες κοπέλες. Αλλά μετά από λίγο το δέχτηκε (γελάει).

BRAVO: Σήμερα βρίσκεται ο Βill περισσότερο στη δημοσιότητα. Έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό Τοm?
Τοm: Από τη στιγμή που έχω περισσότερες κοπέλες, είναι όλα οκ!(γελάει πονηρά)

BRAVO: Γιατί είσαι περήφανος για τον αδερφό σου, Bill?
Bill: Θαυμάζω τον Τοm γιατί είναι ένας θαυμάσιος κιθαρίστας και πόσο σκληρά δουλεύει πάνω σε αυτό. Εκτός από αυτό είμαι περήφανος γιατί είναι ακριβώς ο αδερφός που ο καθένας εύχεται να είχε. Μπορώ να του ανοιχτώ 100%, και τον εμπιστεύομαι απεριόριστα.

BRAVO: Τοm, γιατί είσαι περήφανος για τον Βill?
Τοm: Ο Βill στέκεται περισσότερο στη δημοσιότητα απ' ότι εγώ. Τον θαυμάζω γι' αυτό. Ο Βill είναι γεννημένος τραγουδιστής. Εκτός από αυτό μπορώ να του λέω τα πάντα.

BRAVO: Ανησυχείς μερικές φορές για τον Βill??
Τοm: Ναι γιατί ο Βill είναι πολύ ευαίσθητος. Πιστεύω ότι όλοι οι τραγουδιστές είναι έτσι. Πρέπει να προσέχει πάντα να είναι ζεστός. Ανησυχώ μήπως δεν τα καταφέρει με τις μεγάλες περιοδείες μας.. Γι' αυτό του φτιάχνω εγώ ο ίδιος χαμομήλι.

BRAVO: Ανυσηχείτε ο ένας για τον άλλον όταν δεν είναι οι γονείς σας μαζί?
Τοm: Ναι, λέω στον Βill πάντα «Βάλε το πουλόβερ σου και κλείσ' το μέχρι πάνω πάνω».Και σήμερα δεν θα πάμε κατασκήνωση χαζούλη (γελάει)!
Βill: Ο τραγουδιστής είναι πάντα ο πιο καημένος του συγκροτήματος. Οι άλλοι μπορούν να είναι πάνω στη σκηνή όταν είναι κρυωμένοι. Εγώ όχι. Γι 'αυτό φροντίζουν όλοι για μένα. Αλλά αν ο Τοm είναι άρρωστος, θα τον φροντίσω και εγώ.

BRAVO: O Tom δείχνει πολύ cool.Μπορεί να είναι και συναισθηματικός, Βill?
Βill: Ο Τοm έχει μια πολύ αγνή καρδιά. Μπορεί να είναι ερωτευμένος, συναισθηματικός και λυπημένος όπως εγώ. Απλώς δεν το δείχνει όσο εγώ. Ανοίγεται μόνο στο σπίτι.
Τοm: Τις δύο φορές που έχω κλάψει ήταν και ο Βill μαζί μου.

BRAVO: Λέτε ο ένας στον άλλον τι σας συμβαίνει?
Βill: Φυσικά και λέμε, όταν μας συμβαίνει κάτι πιάνουμε σφιχτά τα χέρια μας. Αλλά στην πραγματικότητα δεν το χρειαζόμαστε αυτό. Ξέρουμε ακριβώς τι μας συμβαίνει.

BRAVO: Τι θα κάνατε ο ένας για τον άλλον?
Βill: Τα πάντα. Απλά τα πάντα. Θα πεθαίναμε ο ένας για τον άλλον.

BRAVO: Ένα bonustrack στο νέο σας single είναι το « In die Nacht». Με αυτό λέτε ότι θέλετε να μείνετε μαζί.
Βill: Ακριβώς. Θέλαμε οποσδοίποτε να φτιάξουμε ένα τραγούδι για το πόσο αχώριστοι είμαστε. Η απόφαση του ενός να φύγει από το συγκρότημα είναι φριχτοί για εμάς. Δεν μπορούμε να φανταστούμε να είμαστε ο ένας χωρίς τον άλλον.
Τom: Αυτή είναι μια τόσο αρρωστημένη κατάσταση, ότι όταν ο ένας από εμάς πεθάνει νωρίτερα και ο άλλος μείνει μόνος του...
Βill: Δεν θέλω να το σκέφτομαι πολύ. Αλλά ενά πρέπει ο ένας από εμάς να φύγει τότε θα το κάνουμε μαζί.

BRAVO: Τι θα γίνει τότε αν σε έναν από εσάς πρέπει να συμβεί αυτό?
Βill: Έχω σκεφτεί πολλές φορές μια κατάσταση. Στεκόμαστε και οι δύο μπροστά από έναν γκρεμό και κάποιος μας λέει: Ένας από τους δύο πρέπει να πηδήξει και να μην ξαναγυρίσει ποτέ πίσω. Σε κάθε περίπτωση θα πηδούσαμε μαζί. 100%.

BRAVO: Στο τραγούδι σας "Spring Nicht" τραγουδάει ο Βιλλ για κάποιον που δεν θέλει να ζει πια. Τοm, τι θα έκανες αν ο Βill έπαιρνε μια τέτοια απόφαση?
Βill: Εάν ο ένας από τους δυο μας δεν θέλει να ζει πια δεν θα θέλει ούτε ο άλλος.
Τοm: Όταν ο Βill νοιώθει χάλια, νοιώθω και εγώ χάλια. Αλλά θα έκανα φυσικά τα πάντα για να σώσω τον Βill. Πρώτα αυτός και μετά εγώ.
Βill: Μία φορά ήμουν στο νοσοκομείο. Έρεπε να κάνω εγχείρηση για να βγάλω τις αμυγδαλές. Μέχρι να ξυπνήσω από την νάρκωση ήταν ο Τομ συνέχεια στο κρεβάτι μαζί μου. Καθόταν όλη μέρα εκεί και κοιμόταν στο κρεβάτι μου. Ήθελα να δω μόνο τον αδερφό μου. Κανένας άλλος δεν μπορεί να με βοηθήσει σε τέτοιες καταστάσεις.

ΒRAVO: Θέλετε αργότερα να μετακομίσετε και να μείνετε μαζί?
Βιλλ: Ναι, δεν μπορούμε να φανταστούμε ότι ζούμε χωριστά. Σε μεγάλα διαμερίσματα, ο ένας δίπλα στον άλλον. Ή σε μονοκατοικίες που θα ενώνονται με μία πόρτα.

BRAVO: Δεν ζηλεύετε όταν ο ένας από εσάς έχει κοπέλα?
Βill: Φυσικά και όχι. Το αποδεχόμαστε όταν ο ένας από εμάς είναι ερωτευμένος. Εάν στον Τοm είναι μια κοπέλα σημαντική την δέχομαι- ανεξάρτητα από το πώς τη βρίσκω.
Τοm: Η σχέση με μια κοπέλα είναι εντελώς διαφορετική απ' ότι η δικιά μας. Δεν μπορώ να φανταστώ να εμπιστεύομαι την κοπέλα μου περισσότερο από τον Βιλλ.
Επίσης δεν θέλω να περνάω λιγότερο χρόνο με τον Βill επειδή έχω κοπέλα. Αυτό πρέπει να το δεχτεί αυτή.

BRAVO: Και αν μια κοπέλα σας πει: « Ή ο αδερφός σου ή εγώ!»?
Βill: Εάν έχει πραγματικά κάτι εναντίον με τον αδερφό μου τότε δεν μπορώ να είμαι ερωτευμένος μαζί της. Δεν θα αφήσω κανέναν να μπει ανάμεσά μας.

BRAVO: Μπορείτε να αγαπήσετε κάποιον άλλον άνθρωπο όπως αγαπάτε ο ένας τον άλλον?
Βill: Αγαπάμε φυσικά τους γονείς μας πολύ. Αλλά αυτό το δέσιμο που έχουμε μεταξύ μας δεν μπορεί να υπάρξει με κανέναν άλλον. Γνωριζόμαστε από την κοιλιά της μητέρας μας! Τόσο καλά δεν μπορεί κανείς ποτέ να γνωρίσει κάποιον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rihanna89<3bill!!!!
Billy Junior
Billy Junior
rihanna89<3bill!!!!


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 85
Ηλικία : 29
Τόπος : xania alla kanonika st kosmo m!!!!
Hobbies : BILL bill k pali bill!!!
Χιούμορ : ex0 ex0!!!!!
Registration date : 03/04/2008

Tom & Bill Kaulitz: "Θέλουμε να πεθάνουμε μαζί!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tom & Bill Kaulitz: "Θέλουμε να πεθάνουμε μαζί!"   Tom & Bill Kaulitz: "Θέλουμε να πεθάνουμε μαζί!" Icon_minitimeΠαρ Ιουν 27, 2008 8:03 pm

t0ra an milis0 8 pare3igi8un oi adi twincest!!!
0p0te silent silent silent ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Tom & Bill Kaulitz: "Θέλουμε να πεθάνουμε μαζί!"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Bill Kaulitz.....Genikes.....
» Bill Kaulitz's Greek Forum Vol.2&reg; foto!
» Bill Kaulitz's Greek Forum Vol.2 by: Billoulini
» Everything About Bill

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bill Kaulitz's Greek Forum Vol.2® :: ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ :: Συνεντεύξεις-
Μετάβαση σε: